V žilách našeho atelieru koluje

spousta znalostí, dobrých tipů a zajímavostí ze světa keramiky, které předáváme účastníkům našich kurzů. Já se tu pokusím ty naše vědomosti trochu uspořádat a podělit se o ně touto cestou.

Kdybyste vás něco zajímalo a nenašli jste na to odpověď, tak se určitě ptejte. Bude to tu živější a já budu mít o čem psát.

— Vaše A. B.

AB
Keramická hlína – relax a skvěle využitý čas

Keramická hlína – relax a skvěle využitý čas

Řízením osudu tak v dílně na Dlouhé ulici v Litoměřicích nabízíme odpočinek ženám vytíženým prací či rodinnými povinnostmi. V historickém centru města na ně čeká výborná káva, přátelské prostředí a možnost ponořit se sama do sebe, ať už během kurzu s lektorkou, otevřené dílny nebo malování na keramiku.

číst více
Článek úplně první

Článek úplně první

Ufff… Blog, hmm. První článek, hmm. Co vám budu povídat, jsem založením spíš introvert a většinou si nejdřív všechno dopředu promyslím, osahám a až pak jdu s kůží na trh. No tak dobře, ne vždycky. Jsou role, ve kterých jsem jako ryba ve vodě. Třeba výuka keramiky, tam...

číst více

Zobrazen 1. – 8. z 15 výsledků

Novinky z Dlouhánky

Chcete zůstat ve spojení a dostávat informace o novinkách a akcích na Dlouhánce? Přihlašte se k odběru novinek a nic už vám neuteče.

logo_Dlouhanka