Keramika pro dospělé – dlouhodobý kurz

Náročnost:    všechny úrovně
Termíny:        každé druhé úterý, středu, nebo čtvrtek v čase 16.30-19.30
Rozsah:          5 x 3 hodiny tvoření v malé skupince

Večerní kurz: Keramika pro dospělé

Charakteristika kurzu:

Dloudodobý kurz keramiky pro dospělé. Proč? protože pravidelné setkávání nám dělá dobře. Na chvilku se uvolníme z každodenního kolotoče pracovních a rodinných povinností a máme k tomu velmi dobrý důvod: chvilku času pro sebe, smysluplně stráveného tvořením s hlíny v úzkém a bezpečném prostředí.

Tvoříme v malých skupinkách vždy jednou za čtrnáct dnů. Díky tomu můžete být sami tvůrci obsahu a my jako lektorky můžeme upravit tempo individuálně podle schopností a dovedností kurzistek a kurzistů. Proto je tento kurz vhodný jak pro naprosté začátečníky, tak i pro zkušenější.

První čtyři trojhodinovky jsou věnované technikám modelování ve všech podobách (vymačkávání, stavba z plátů, odlévání) a technikám dekorací na syrový střep. Na poslední trojhodinovce vše naglazujeme glazurami barevnými nebo glazurou transparentní. Velmi příjemným bonusem je závěrečné setkání kurzistů ze všech skupin nad hotovými výrobky přibližně o týden později.

Sami si vybíráte, co chcete tvořit, a my s vámi projdeme postup a techniky k dosažení kýžených výrobků. Rozsáhlejší či složitější projekty mohou trvat i více lekcí. V dílně se můžete inspirovat jak výrobky našimi či ostatních kurzistů, tak i z tištěných zdrojů nebo ze zdrojů online – fantazii se meze nekladou

V ceně kurzu je zahrnuto:

  • 5 x 3 hodiny tvoření pod vedením lektorky
  • veškerý materiál pro práci (hlíny, glazury, engoby)
  • zapůjčení veškerého potřebného vybavení vč. forem
  • výpaly všech vašich výrobků
  • závěrečné setkání všech kurzistek a kurzistů

Chcete se přidat k našim spokojeným kurzistkám? Přihlaste se na aktuálně vypsané běhy večerních kurzů:

3750,- Kč / osobu

Novinky z Dlouhánky

Chcete zůstat ve spojení a dostávat informace o novinkách a akcích na Dlouhánce? Přihlašte se k odběru novinek a nic už vám neuteče.

logo_Dlouhanka

Adresa

Dlouhá 15/178
41201  Litoměřice 1

Telefon

(+420) 602 260 102

E-mail

kavarna@dlouhanka.cz
kurzy@dlouhanka.cz