Dovolte mi nás představit

Alenka Bachová

Alenka Bachová

majitelka Dlouhánky, lektorka kurzů keramiky

Až zavítáte na Dlouhánku, budu to nejspíš já nebo moje spřízněná duše a druhá lektorka Veronika, kdo vás přivítá, provede vás kavárničkou, vybere s vámi stolek a poradí vám při vašem tvoření.

Jsem lektorka kurzů keramiky pro dospělé a majitelka keramikafé Dlouhánka v Litoměřicích.

Zavedu vás do světa keramického tvoření. Začít můžete barvením jednou vypálené keramiky glazurami. A když vám tam bude dobře, můžete se pustit do hlubšího objevování světa keramického tvoření v kurzech práce s hlínou nebo dekoračních technik.

Objevte svou tvořivost a poznejte energii a cit ve svých prstech. Ne nadarmo jsou naše prsty tím nejdokonalejším nástrojem pro keramické tvoření. Stačí se jen nadechnout, zasnít se a nechat se vést.

Jak se z ajťačky a manažerky stane keramikavárnice?
Keramika mě chytla za srdce a nepustila. Dlouhánka je spojením mé vášně ke keramickému tvoření a toho, co umím nejlépe: učit a vést dospělé.

Veronika Pražáková

Veronika Pražáková

Lektorka kurzů keramiky a kresby

Verunka je dobrá duše Dlouhánky, můžete mít pocit, že je na Dlouhánce pořád – nejspíš proto, že keramika a porcelán jsou jejím druhým světem. Vystudovala v magisterském oboru Design keramiky a po zahraniční stáži zakotvila právě u nás. Její doménou jsou sádrové formy a modelování. Vede kurzy pro dospělé i pro děti.

Daniela Netolická

Daniela Netolická

Lektorka výtvarných kurzů

Daniela je skvělá výtvarnice „říznutá“ keramikou, její druhu přirozeností je kreslení – málokdy ji najdete bez tužky v ruce nebo někde poblíž. Vystudovala SPŠG Hellichova a na Dlouhánce vede výtvarné kurzy pro děti a dospělé a společně s námi pořádá výtvarně-keramické příměstské tábory pro děti.

Dejte nám o sobě vědět

Nenašli jste, co jste hledali? Chybí Vám nějaké informace?

Zajímá Vás náš kurz a nejste si jistí, že je pro Vás vhodný? Chcete se přihlásit na kurz nebo individuální výuku? Nasměrujeme vás.

Kde nás najdete

Náš atelier keramiky se nachází v historickém centru města Litoměřice. Na skvělém místě, na rušné ulici vedoucí na ústřední Mírové náměstí, a přesto je tu klid k odpočinku a tvoření, který jinde nenajdete.

Adresa

Dlouhá 15/178
41201  Litoměřice 1

Telefon

(+420) 602 260 102

E-mail

kavarna@dlouhanka.cz
kurzy@dlouhanka.cz

Novinky z Dlouhánky

Chcete zůstat ve spojení a dostávat informace o novinkách a akcích na Dlouhánce? Přihlašte se k odběru novinek a nic už vám neuteče.

logo_Dlouhanka