AB

Mrkněte prosím, že

je vše jak má být. Pokud ano, objednávku potvrzením odešlete. Můžete se také vrátit na úvodní stránku a dál vybírat z našich kurzů a služeb. 

Věřím, že budete s našim službami či výrobky spokojeni. Těším se na společné tvoření na Dlouhánce,

Alena Bachová

Naše kurzy si zamilujete

Naše kurzy budete milovat tak, jako my milujeme keramiku. Je to nejen skvělý koníček, při kterém zapomenete na všechny strasti všedního dne, ale také nádherné řemeslo, které se snažíme předávat dál – v každém kurzu či workshopu naleznete i ony řemeslné dovednosti, techniky, postupy a trochu teorie (která vás nezabije, ale určitě vám rozšíří obzory).

Učíme vás všechny způsoby zpracování keramiky, modelování, odlévání do forem, vytáčení na hrnčířském kruhu, i méně obvyklé zatáčení do forem a samozřejmě práci se sádrou a výrobu sádrových forem a modelů.  Dospělé i dětské tvůrce vedeme k samostatné a bezpečné práci.

Nabízíme kurzy pro všechny úrovně pokročilosti, od začátečníků po pokročilé, oblíbené jsou víkendové kurzy i podvečerní tvoření v průběhu týdne.

Úzce spolupracujeme s obcemi a školami a nabízíme školení pro pedagogy a keramické dílny (při MŠ/ZŠ či domovech pro seniory apod.). V neposlední řadě pořádáme teambuildingy pro firmy nebo lze pronajmout celou dílnu.